19th Ave New York, NY 95822, USA
Aktualności
Duży popyt na małe biura. GPP Business Park z ofertą specjalną.

Niedrogie w eksploatacji małe biura cieszą się dużym zainteresowaniem w Katowicach. Dlatego w energooszczędnym budynku Bloch na terenie GPP Business Park zaaranżowano moduły od 25 mkw. do 150 mkw. Mogą być nawet w pełni umeblowane.

  • Praca hybrydowa zrewolucjonizowała rynek biurowy. Firmy optymalizują wielkość swoich powierzchni.
  • Coraz więcej najemców biurowych szuka w Katowicach niewielkich i niedrogich w eksploatacji metraży do wynajęcia.
  • GPP Business Park w Katowicach oferuje obecnie gotowe do wprowadzenia biura o powierzchni od 25 mkw. do 150 mkw.

Kompleks GPP Business Park przy ul. Konduktorskiej 33 w Katowicach oferuje obecnie gotowe do wprowadzenia biura o niedużych metrażach. Na pierwszym piętrze energooszczędnego budynku Bloch zaaranżowano moduły o metrażach od 25 mkw. do 150 mkw.

Praca hybrydowa rewolucjonizuje rynek biurowy

Powierzchnie mogą być w pełni umeblowane lub przeznaczone do własnej aranżacji najemcy.

Po liczbie zapytań widzimy, że takie komfortowe i niedrogie w eksploatacji małe biura cieszą się dużym zainteresowaniem – przyznaje Mirosław Czarnik, prezes GPP S.A.

Wydarzenia ostatnich paru lat zrewolucjonizowały rynek biurowy. Po przejściu na tryb pracy hybrydowej firmy optymalizują wielkość swoich biur.

Jest coraz więcej takich, które szukają w Katowicach powierzchni od 25 mkw. do 150 mkw. Dlatego z myślą o nich zredefiniowaliśmy naszą ofertę w GPP Business Park – tłumaczy Mirosław Czarnik.

Obecnie dostępne powierzchnie w GPP Business Park cechuje elastyczność, a odpowiednie biuro dla siebie znajdą tu również firmy, które potrzebują od 250 do 500 mkw.

Biurowiec produkujący energię

GPP Business Park to kompleks czterech energooszczędnych biurowców: Goeppert Mayer, Stern, Alder i Bloch. Oddany do użytku w 2019 r. budynek im. Konrada Blocha jest jedynym w Polsce biurowcem plusenergetycznym w obszarze wentylacji, ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Oznacza to, że produkuje on więcej energii niż wynosi jego zapotrzebowanie. Wdrożone rozwiązania energooszczędne oraz troska o użytkowników i środowisko naturalne zostały docenione międzynarodowym certyfikatem BREEAM Outstanding.

Najnowsze technologie wykorzystane w kompleksie odpowiadają nie tylko za dużo niższe koszty, ale przede wszystkim gwarantują większy komfort, który przekłada się na zdrowie i wydajność pracy użytkowników.

Źródło: Property News. Cały artykuł: https://www.propertynews.pl/biura/duzy-popyt-na-male-biura-gpp-business-park-z-oferta-specjalna,138961.html