Decrease font size Default font size Increase font size
Vinaora Nivo Slider

GYM FOR YOU

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowany klub o powierzchni 530m2 wyposażony w sprzęt najwyższej klasy firmy TechnoGym, gdzie znajdziecie Państwo ponad 20 maszyn cardio, 21 maszyn siłowych oraz nowoczesną i klimatyzowaną salę fitness/spinning wyposażoną w 20 rowerków firmy Star Trec NXT. Wygodę korzystania z klubu gwarantuje znakomita lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta, dogodne godziny otwarcia od 6:00 do 23:00 oraz parking strzeżony na terenie Business Parku.

Ideą stworzenia klubu Gym For You była chęć  zbudowania wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają pasję do aktywnego i zdrowego trybu życia, w którym mogliby zadbać o swoje ciało i lepsze samopoczucie. Aby osiągnąć nasz cel podjęliśmy współpracę
z najlepszymi trenerami personalnymi i instruktorami na Śląsku dzięki czemu zapewniamy wszystkim klubowiczom stałą i profesjonalną opiekę pod okiem specjalistów.  Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta. Nasi trenerzy przygotują dla każdego indywidualny program treningowy, zmotywują i zadbają o postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu.  
http://gymforyou.com.pl/


Godziny otwarcia: 

06:00 – 23:00 – poniedziałek – piątek
10:00 – 18:00 – sobota – niedziela
Adres:
ul. Konduktorska 35, 40-155 Katowice
Telefon:
+48 32 700 21 67
+48 533 700 011
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Car sharing

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu dla osób, które podróżują wspólnie (minimum cztery osoby na jeden samochód). Od listopada 2016r. będzie możliwość złożenia formularza, który udostępnimy na naszej stronie internetowej. Liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona.

Przedszkole

Nowo otwarte niepubliczne dwujęzyczne przedszkole Kinder Park mieści się na parterze budynku Stern.  Zajęcia prowadzone są w języku polskim i angielskim, a starsze dzieci mogą również zostać zapisane na trzeci język- hiszpański!

To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą bezkolizyjnie połączyć możliwość kontynuowania pracy zawodowej z zapewnieniem swojemu dziecku wartościowej opieki w ciągu dnia.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra poprowadzi zajęcia taneczne, rytmiki, plastyki czy gimnastyki korekcyjnej, zabierze dzieciaki na basen i wycieczkę, a jeżeli pogoda nie pozwoli- na miejscu również nie pozwoli im się nudzić.

Przedszkole oferuje również opiekę weekendową, niezastąpioną w przypadku nagłego wyjazdu lub wizyty.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 537 707 900 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można również odwiedzić Kinder Park osobiście, w godzinach od 7:00 do 18:00.

 

Więcej informacji na stronie  www.kinder-park.pl


Wypożyczalnia rowerów Nextbike

Nextbike Polska jest liderem w dostarczaniu i obsłudze samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Jednorazowa rejestracja w systemie Nextbike umożliwia korzystanie z floty 21.000 rowerów na całym świecie. Rowery Nextbike można wypożyczać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni, płacąc za wypożyczenie według lokalnych taryf. Zapraszamy do korzystania z oferty!
https://nextbike.pl/Restauracja

W budynku biurowym im. Goeppert-Mayer oprócz wysokiej klasy, energooszczędnych powierzchni biurowych, centrum konferencyjnego oraz wirtualnego biura przygotowaliśmy dla Państwa również coś dla ciała. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Restaurację Bazylia, która rozpoczęła swoją działalność w budynku biurowym otwierając się na Państwa potrzeby kulinarne. W pełni wyposażone zaplecze kuchenne umożliwia nam serwowanie posiłków świeżych, ciepłych o bogatym smaku, zaspokajając najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Korzystając z usług Restauracji Bazylia wybieracie Państwo to, co w danej chwili wygląda dla Państwa najbardziej smakowicie. Można zobaczyć, powąchać i skusić się na specjały przygotowane przez znakomitych kucharzy.

... a po godzinie 17:00 każdego dnia ucztujemy za połowę ceny - ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 Restauracja Bazylia
budynek biurowy im. Goeppert-Mayer
ul. Konduktorska 33
40-155 Katowice
Tel.: 32/781 21 00
www.bazyliakatowice.pl 


Aktualności
Przetargi

03.01.2016r.

Obwieszczenie przetargowe nieruchomości

Pliki do pobrania:


Partnerzy
Vinaora Nivo Slider
Znajdź nas na: FacebookYoutube

Projekt i wykonanie:

Ta strona używa plików cookies Czytaj więcej...

© COPYRIGHT BY GPP 2012 - Wszelkie prawa zastrzeżone