Decrease font size Default font size Increase font size
Vinaora Nivo Slider

Nagrody i wyróżnienia

 
 
Diamenty Forbesa 2014
Górnośląski Park Przemysłowy sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” w województwie Śląskim. W rankingu nagrodzono firmy, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat działalności. Ranking  przygotowany został  we współpracy z firmą Bisnode. Uroczysta Gala, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia, odbyła się 24.04.2014r. w Katowicach.
 
 
 
Innowator Śląska 2012
Górnośląski Park Przemysłowy sp. z o.o. został laureatem w kategorii mały przedsiębiorca za budynek energooszczędny Goeppert–Mayer z zastosowaniem systemu tri-generacji, polegającego na produkcji energii elektrycznej, ciepła i chłodu z gazu ziemnego. Konkurs kierowany jest do przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych.
Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz z Górnośląską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości SA.
Nagroda przyznana została 26.06.2013 podczas uroczystej Gali w Chorzowie.
 
 

 
 
 
 
Budowa Roku 2012
Konkurs jest prestiżowym przeglądem osiągnięć polskiego budownictwa. Nagrodzone i wyróżnione obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.  Organizatorem konkursu jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB). Górnośląski Park Przemysłowy sp. z o.o. otrzymał nagrodę w XVIII edycji konkursu za energooszczędny budynek klasy A im. Goeppert – Mayer. Nagrodę przyznano 25.06.2013 podczas uroczystej Gali w Warszawie.
 

 

 
 
 
Najwyższa Jakość Quality International 2012
 
Górnośląski Park Przemysłowy otrzymał Certyfikat godłaNajwyższa Jakość Quality International 2012w kategorii QI Product - produkt najwyższej jakości. 
Wyróżnienie przyznane za energooszczędny budynek Goeppert – Mayer w ramach kompleksu GPP Business Park. Organizatorem konkursu jest Forum Biznesu.
 
 
 
Gazela Biznesu
Prestiżowe wyróżnienie Gazele Biznesu przyznane zostało Górnośląskiemu Parkowi Przemysłowemu 23.01.2013r. Wyróżnienie przyznane zostało przez Puls Biznes.
Gazele Biznesu przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się firmom.
 
 
 
BREEAM Application In-Process
Przyznane przez Europaproperty oraz CEE Green Building Association za projekt energooszczędnego budynku, który powstał na terenie  GPP BUSINESS PARK włączonym do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Projekt otrzymał nagrodę w kategorii BREEAM Application In-Process dn. 30.11.2012r. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem najwyższego standardu „zielonego” budynku. Głównym atutem budynku GPP jest system TRIGENERACJI, który pozwala na produkcję energii elektrycznej, ciepła i chłodu z gazu, znacznie obniżając w ten sposób koszty eksploatacyjne przyszłych najemców. Projekt ten jest unikatowy na skalę europejską, a jego wyróżnienie z pewnością wesprze działania na rzecz tworzenia w Katowicach Centrum Biznesu dedykowanego dla mających wysokie wymagania firm z sektorów BPO/SSC/R&D/IT.
 
 
 
Laureat wyróżnienia Nowy Impuls
Wyróżnienie przyznane za praktyczną realizację idei ekologicznego, energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa dn. 10.10.2012r. przez redakcję Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl wraz z wydawcą – Grupą PTWP S.A.
Prestiżowe wyróżnienia „Nowy Impuls” przyznawane są postaciom i firmom, których dokonania wskazują nowe drogi zmian służących wzrostowi i wspieraniu mechanizmów rozwoju sektora energetyczno-paliwowego, inicjatorom przekształceń, restrukturyzacji, wdrożeń nowych technologii i innowacji czy wspierających mechanizmy wolnego rynku.
 
 
 
Inwestycja Roku 2012 na Śląsku
Wyróżnienie przyznane za Nowoczesny Energooszczędny Budynek Biurowy Klasy A, wykorzystujący system tri-generacji. Wyróżnienie przyznało Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów dn. 01.03.2013r w ramach konkursu „Sukces na Śląsku”. 
Organizatorem konkursu jest Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów. Jego celem jest wyłonienie najlepszych zarządzających oraz firm, których działania - szczególnie na niwie innowacyjnej - przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności gospodarki regionu.
  
 
 
Aktualności
Przetargi

03.01.2016r.

Obwieszczenie przetargowe nieruchomości

Pliki do pobrania:


Partnerzy
Vinaora Nivo Slider
Znajdź nas na: FacebookYoutube

Projekt i wykonanie:

Ta strona używa plików cookies Czytaj więcej...

© COPYRIGHT BY GPP 2012 - Wszelkie prawa zastrzeżone