Decrease font size Default font size Increase font size
Vinaora Nivo Slider

Defibrylator w budynku nr 2

06.02.2017r.
 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym na terenie GPP Business Park w budynku nr 2 przy recepcji w hallu wejściowym zamontowano białą szafkę z defibrylatorem. Jest to sprzęt przeznaczony do udzielania pierwszej pomocy w razie utraty przez poszkodowanego przytomności, ustania oddechu i pracy serca. Każdy potrzebujący pomocy w celu ratowania życia może skorzystać ze sprzętu.

W razie wypadku należy kierować się instrukcjami zamieszczonymi na tabliczce umocowanej nieopodal defibrylatora a następnie podążać za wskazówkami speakera, który uruchomi się po włączeniu defibrylatora.

Akcja krwiodawtswa

18.01.2017r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w akcji krwiodawstwa organizowanej na terenie GPP BUSINESS PARK. Z radością informujemy, że podczas wszystkich akcji w 2016 roku 75 osób zgłosiło się do oddania krwi, a 64 dawców oddało 28 280 ml krwi.

Świąteczny Kiermasz Harcerski

14.12.2016r.

W dniach 15 i 16 grudnia 2016r. w godzinach od 9:00 do 16:00, przy recepcji biurowca GPP Goeppert-Mayer odbędzie się kiermasz Bożonarodzeniowy organizowany przez Harcerzy I Szczepu im. Obrońców Katowic, na którym można będzie zakupić własnoręcznie wykonane artykuły świąteczne.
Dochód ze zbiórki będzie przeznaczony na letni obóz harcerski dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy do udziału.
Degustacja w Bazylii połączona z ankietą satysfakcji

16.11.2016r.

Dnia 22 listopada między godziną 11:00 a 14:00 zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników GPP BUSINESS PARK na ostatnią w tym roku degustację, w trakcie której będą Państwo mogli skosztować przeróżne potrawy serwowane przez restaurację Bazylia. Tym razem będzie to fast food: mini burgery wołowe i drobiowe.
Degustacja będzie połączona z ankietą, której celem jest zbadanie Państwa opinii na temat zmian, które nastąpiły w restauracji po lipcowej ankiecie.

Wstęp wolny.

Debata: Czy współczesny startup ma szansę w konkurencji z korporacjami?” Co zrobić aby zwiększyć prawdopodobieństwa przetrwania startupu?

05.11.2016r.
Zapraszamy na debatę, która odbędzie się 15 listopada 2016r. o godzinie 14:00 na terenie Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Sali konferencyjnej.

Debata rozpocznie się wstępem Pana Piotra Uszoka (Prezydenta Miasta Katowice w latach 1998 – 2014). Pan Piotr Uszok podzieli się z uczestnikami debaty swoim doświadczeniem w zakresie posługiwania się narzędziami dostępnymi dla władz samorządowych służącymi do pobudzania wzrostu gospodarczego. Debata będzie okazją do rozmowy na temat wartości i walorów Małych i Średnich Przedsiębiorstw dla gospodarki krajowej.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania: czy globalizacja sprzyja rozwojowi MŚP oraz co zrobić aby zwiększyć szanse nowo zakładanych firm? Jak wygląda i jak powinna przebiegać współpraca biznesu z samorządami i samorządów z władzami centralnymi? Jak wykorzystać potencjał nauki, biznesu i władz samorządowych w celu wypracowania systemu synergicznych powiązań, który dawałby najlepsze rezultaty dla miasta i jego obywateli?

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

Aktualności
Przetargi

03.01.2016r.

Obwieszczenie przetargowe nieruchomości

Pliki do pobrania:


Partnerzy
Vinaora Nivo Slider
Znajdź nas na: FacebookYoutube

Projekt i wykonanie:

Ta strona używa plików cookies Czytaj więcej...

© COPYRIGHT BY GPP 2012 - Wszelkie prawa zastrzeżone